šeštadienis, vasario 4, 2012
Apie mus Programinės nuostatos Vyriausybė Bendruomenės Naujienos
Naujienos
Savaitės žinios Dokumentai Leidiniai Kontaktai
2010 - 07 - 28

J. Razma: „A. Šedžiaus išpuolis prieš STT – tikrai neatsitiktinis“

Titulinis  Naujienos   Naujienos   J. Razma: „A. Šedžiaus išpuolis prieš STT – tikrai neatsitiktinis“
Paaiškėjus, kad Seimo nario, socialdemokrato Andriaus Šedžiaus tėvui Alvydui Šedžiui Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) paskelbė įtarimus ėmus stambų kyšį, naujoje šviesoje atsiskleidžia A. Šedžiaus šių metų birželio 10 dieną paskelbta iniciatyva STT panaikinti.
 
Komentuoja TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma:
 
„Iškart po keisto socialdemokrato Seimo nario siūlymo kreipiausi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną ir Seimo laikinosios tyrimo komisijos galimai neteisėtam politinių ir interesų grupuočių poveikiui teisėsaugos institucijoms ir jų atliekamiems tyrimams bei galimam sąmoningam trukdymui pareigūnams tirti nusikalstamas veikas ištirti pirmininką Julių Sabatauską, prašydamas įvertinti Andriaus Šedžiaus viešus siūlymus naikinti Specialiųjų tyrimų tarnybą.
 
Iš paaiškėjusių naujų faktų, rodančių, kad į STT akiratį patekusiam Andriaus Šedžiaus tėvui pareikšti įtarimai, darau aiškią išvadą: spėjimai dėl parlamentaro darytos įtakos teisėsaugai yra vis labiau paremti faktais. A. Šedžiaus išpuolis prieš STT – tikrai neatsitiktinis.
 
Tikiuosi, kad išaiškėjus minėtiems naujiems faktams Etikos ir procedūrų komisija, o taip pat Juliaus Sabatausko vadovaujama komisija nevilkins laiko ir netrukus pateiks objektyvų bei principingą Seimo nario A.Šedžiaus veiksmų vertinimą.“